Seo ve Reklam Stratejisti

Ömer Agah Ulusoy

"Hayat Ölümden Önce Bir Rüyadır."

9 Eylül 2020

Yeni Tasarım

Daha önce wordpress alt yapısını kullanıyordum 9 eylül itibari ile... nivucv geçiş yaptım. Bakalım buradan Zaman Tünelinden bir şeyler paylaşacağım.

9 Eylül 2020

Hadis

Şimdilerde Hakikatini yaşadığım bir hadis : “Dostunu severken ölçülü sev. Zira günün birinde o dost, düşman olabilir. Düşmanına da ölçülü bir şekilde buğz et, çünkü günün birinde o düşman, dostun olabilir!” (Tirmizi, Birr, 60)

11 Eylül 2020

Alışkanlık Değiştirme

İşte size kendimde uyguladığım bir metod : Bir mekanda arkadaşlarınızla buluştunuz. Sohbet edip bir şeyler içtiniz. Kalktığınızda bir baktınız bir eşyanız yanınızda yok mekanda unutmuşsunuz. İşte bu duruma düşmemek için bir yerden ayrılırken üstünüzü kontrol edin. Bir süre sonra hiç fark etmeden üst kontrolü yaptığınızı fark edeceksiniz. Bu sayede eşya kaydetme ihtimaliniz düşecektir. beyinize belli zaman diliminde birşey tekrar yaparak öğretirseniz otomasyon olarak bir dakine düşünmeden bunu gerçekleştireceksiniz.

15 Eylül 2020

Garip

Adına, tadına, tuzuna, tozuna bakmayız, Acısını duyalım yeter. Her nemiz var ise verip verip, Kalp, gönül, damar, ses, nefes... Hayal, hülya, rüya, şarkı, şiir, miir... Ne bulursak girip girip. Gariip garip severiz biz, Garip garip...

bkz : https://youtu.be/EALVw9oLKH4

Becerilerim

SEO STRATEJİSTİ
REKLAM STRATEJİSTİ
E-TİCARET DANIŞMANLIĞI
İÇERİK ÜRETİCİSİ

Bizi Tanıyanlardan Mesajlar